MUZIKANTAI VESTUVĖMS WWW.MUZIKANT.LT

Mes turime 5 svečius prisijungusių
www.smagiau.lt


Svečių knyga
  • Būtume labai dėkingi jei brūkštelėtumėte savo atsiliepimą, pastabą ar pasiūlymą apie mūsų darbą pokylio metu :)
  • Jei Jūsų neapsunkintume, būtume labai dėkingi, jei paliktumėte elektroninio pašto ar facebook'o kontaktus būsimiems mūsų klientams (jei paviešinimas po kurio laiko Jus apsunkins, praneškite el.paštu linas@muzikant.lt ir Jūsų kontaktai iš žinutės bus pašalinti)...
Vardas:
Turinys:
Įveskite saugos kodą: Captcha paveikslėlisGeneruoti naują paveikslėlį
   
 

Jurgita ir Paulius Babeliai

Mes, jaunieji, labai norime Jums, Linai ir Evaldai, padėkoti už tobulą mūsų šventę, kuri vyko 2017-09-09 :) Jūs buvote nepakartojami, kupini energijos, geros nuotaikos, begalo išradingi, turintys skoningą humoro jausmą. Tariame didžiulį AČIŪ, kad mūsų šventės metu atidavėte visą savo energiją, juoką, balsą :)  ištvermę ir padarėte mūsų vestuvių šventę tobulą. Viskas įvyko net tobuliau nei tikėjomės. :) 

Labai rekomenduojame šiuos profesionalus ir kitiems, kurie nori šventės ne tik sau, bet ir svečiams.

Dar kartą didžiulis AČIŪ, kūrybinės sėkmės Jums ir didžiausi bučkiai nuo mūsų bei mūsų svečių :* :* :* :* :*

Trečiadienis, 13 Rugsėjis 2017 09:51

Džastina ir Vytautas

 
Mielieji, Linai ir Evaldai!!! Esat tikri profesionalai, vestuvių šventės sielos! Mes jaunavedžiai ir visi svečiai buvom sužavėti Jūsų puikia programa, energingumu, šmaikštumu, organizuotumu, žaidimų gausa, visų tradicijų iśradingumu!!! Esam dalyvavę dar keliose šventėse, kuriose mus džiuginote vis kitokia savo programa!! Išradingumui lygių nėra! Nuoširdus Ačiū!!! Tikiuosi, kad dar susitiksime ne vienoje šventėje :) Linkėjimai :)

Pirmadienis, 14 Rugpjūtis 2017 16:46

Igoris

Ačiū, Linai ir Evaldai už puikų ir profesionalų darbą. Prireikus, žinosiu į ką kreiptis.

Pirmadienis, 22 Gegužė 2017 14:48

Vida ir Jonas

Ačiū Jums, Linai ir Evaldai. Vidutės 50 - mečio jubiliejui suteikėte muzikinį žąvesį, vakarą pavertėte įsimintina švente. Esat paprasti, nuoširdūs, draugiški. Jaučiasi patirtis, profesionalus muzikos atlikimas. Ačiū už puikiai pravestą vakarą.

Vilnius. Šventė vyko 2016.10.10.

Ketvirtadienis, 20 Spalis 2016 08:33

Dainius

Nuoširdžiai dėkoju Linui, už nuostabiai pravestą vakarą 2016-08-13. Tokia energija ir meilė muzikai, tai pirmas tokio lygio muzikantas, kuris palieka įspūdį ne tik jubiliatams, bet ir vakaro svečiams, kurie net ir trečią dieną atsimena nuostabų muzikanto balsą. Didelis ačiū Linai. Iki greito

Sekmadienis, 21 Rugpjūtis 2016 17:32

Aurinta ir Arturas

Aciu jums uz nuostabu darba musu vestuvese 2016-06-18.

Mes likome labai patenkinti,jusu darbu.

O ir sveciai liko suzaveti!  Rekomenduojam visiems.

Antradienis, 05 Liepa 2016 14:15

Laura ir Tomas

Evaldas ir Linas - tikri savo srities profesionalai:) Labai malonu, kad jie dalyvavo mūsų vestuvėse ir taip smagiai pravedė vakarą - nereikėjo dėl nieko jaudintis:) O ir į mūsų norus buvo nuolat atsižvelgiama:). Labai rekomenduojame visiems, norintiems linksmo ir nepamirštamo vakaro! Ači jums, mieli muzikantai, dar kartelį!

 

Trečiadienis, 02 Rugsėjis 2015 15:56

viešnia

Nuoširdžiausias ačiū už tokią nepakartojamą vestuvių šventę. Jūs nuostabūs! Nors buvau jau Jūsų vedamose vestuvėse, bet šios, liepos 18 d., Manto ir Inetos, pranoko visus lūkesčius. Didelės sėkmės!Rekomenduoju visiems, kurie nori linksmos šventės.

Pirmadienis, 20 Liepa 2015 09:20

Dovilė ir Mindaugas

Norėjome dar kartą padėkoti už nuostabią šventę (2015-07-11)!  Esam be galo laimingi, kad pasirinkome Jus! O mūsų švečiai dar laimingesni! :) Be priekaištų pravestas vakaras, gyva muzika iki vėlyvo vėlyvo vakaro, besišypsantis veidai!!!!!! Nebūčiau buvus ten , gal ir nepatikėčiau :) Jūsų dėka mūsų šventė buvo tobula <3 AČIŪ :) 

dkdovile3@gmail.com

Šeštadienis, 18 Liepa 2015 10:10

Daiva

Nuoširdžiausias AČIŪ Jums ,mieli muzikantai, už nuostabų vakarą. Jūs sukūrėte nuostabią šventę  jubilijatėms (Daivai ir Auksei), ir visiems svečiams. Sėkmės sėkmės Jums.

Antradienis, 23 Rugsėjis 2014 10:25

Jaunojo brolis su žmona

Tariame labai nuoširdų ir didelį AČIŪ, už tokia gražia ir pukia šventę kurią pravedete mūsų brangiems jauniesiams  INGAI IR ROBERTUI bei visiems svečiams:),  JUS SUPERINIAI muzikantai. Net iki dabar skauda žandus nuo juoko:)

Antradienis, 02 Rugsėjis 2014 10:37

Lina ir Domantas Birietai

Mūsų vestuvės buvo 2014 08 09-10,  norim pasidžiaugti ir padėkoti Linui ir Evaldui už nuoširdų darbą

Esam nuoširdžiai patenkinti ir laimingi, Evaldo ir Lino nuoširdžiu darbu, gera nuotaika, gražiomis dainomis, linksmais žaidimais,svečių užimtumu, geru  vestuvių šventės vedimu. 

Visi svečiai ir mes sakom Jūs nepakartojami Smile, tai pat kaip ir mūsų šventė nepakartojama Smile

Kai tik bus dar kokia mūsų svarbi šventė, tikrai Jus pasikviesim ir rekomenduosim visiems, visiems Jus pasikviesti į savo šventę.

Dar kartą Ačiū !!!!!!!Ketvirtadienis, 28 Rugpjūtis 2014 17:46

Edvina ir Marius

Labai didelis aciu uz nuostabia musu svente, uz nuostabu pravedima ir sveciu uzimtuma. Esame jumis labai patenkinti. Nuosirdziausias aciu. Rekomanduojame visiems kurie nori tureti nuostabias vestuves.

Ketvirtadienis, 14 Rugpjūtis 2014 21:04

Gitana ir Saulius

aciu uz nuostabu vakara. Jus nepakartojami, aciu kad palengvinot musu kaip pirsliu darba. 

Šeštadienis, 02 Rugpjūtis 2014 14:44

Dainius ir Jurgita

Esam LABAI dekingi Linui ir Evaldui uz fantastiskai pravesta vestuviu svente. Puikus vedimas ir nepriekaistingas dainavimas. Geriausi muzikantai kokius yra teke matyt. Sekmes jums saunuoliai!

Penktadienis, 01 Rugpjūtis 2014 12:44

Urtė ir Rolandas

Labai šaunūs muzikantai!!! :) Vestuvių metu ir prisidainavom, ir prisišokom, ir prisijuokem.. Labai linksmi ir gražiai dainuoja, o ir pats vestuvių vedimas profesionalus. Svečiai taip pat labai išgyrė. :) Didelis ačiū Jums, kad mūsų vestuves padarėt dar gražesne švente ;) 

Ketvirtadienis, 10 Liepa 2014 11:11

Danguolė

Superiniai muzikantai vakar kartu šventėm. Ačiū jums už gerą nuotaiką ir muziką.WinkLinkėjimai iš Kauno raj.

Šeštadienis, 05 Liepa 2014 19:23

Ligita Smilgiene

Labai noriu Jums padekoti uz nepakartojama svente mano teveliui ;) visa seima ir sveciai, o ypatingai jubiliatas, likome labai suzaveti Jusu sventes programa. :) Tikrai labai dziaugiames, kad sutikot sudalyvauti mano tecio 50-cio sventeje:) aciu Jums uz ispudinga muzika (Jusu balsai nuostabus), puiku scenariju, juoka iki asaru, sypsenas ir nuostabu laika, kuri praleidome deka Jusu :) be Jusu nebutu svente tokia nepakartojama ;) Sekmes Jums toliau :) tikiuosi dar ne karta su Jumis susitiksime :) nuosirdziai visiems planuojat savo svente rekomenduoju siuos nuostabius muzikantus ;)

Pirmadienis, 30 Birželis 2014 12:14

Laimute Davidoniene, Vepriai

aciu uz nuostabu, linksma, pilna juoko ir puikios muzikos mano vyro 50-aji gimtadieni ;) esam labai patenkinti, suzaveti, kartu su sveciais :) saunuoliai, super muzikantai!!! visiems ruosiantis savo sventei, tikrai rekomenduoju siuos saunius muzikantus :) tikrai linksmi zaidimai ir nepakartojama muzika :)

Pirmadienis, 19 Gegužė 2014 10:29

Monika ir Ignas

Nerealūs muzikantai. Dar iki šios dienos visi mūsų vestuvių svečiai juos giria, nors vestuvės jau prieš pusantro mėnesio buvoLaughing

Labai jums ačiū už nepamirštamą šventę, puikius žaidimus ir muziką Smile

Sėkmės jums tolimesniuose darbuoseSmile

Penktadienis, 28 Vasaris 2014 19:36

Kristina

Nuosirdus ir dydelis ACIU uz nuostabiai pravestas vestuves.Nera kito zodzio apibudinti Jus,kaip,kad jus NEREALUS!!!!!!Sekmes Jum!!!!

Pirmadienis, 30 Gruodis 2013 18:45

Inga ir Saulius

Norime padėkoti šiems nuostabiems muzikantams, už nepakartojama Mūsų šventę - vestuves, kurios buvo šių metų birželį. Be Jūsų jos tikrai nebūtų buvę tokios nerealios. Ačiū Jums už tai! Dar ir dabar visi kalba apie tai kokie Jūs nepakartojami, kaip puikiai viską suplanuojate  ir kaip palengvinate visą darbą piršliams Smile. Jeigu kas norite nepamirštamos ir labai linksmos šventės, tai nė nedvejodami rinkimės Liną ir Evaldą! Dar kartelį ačiū Jums Smile.

Penktadienis, 20 Rugsėjis 2013 10:13

Rita Andrius Arminas

Norime padekoti siems nuostabiems muzikantas uz nuostabiai pravesta musu seimos svente vestuves- krikstynas. Aciu jums!!!! Viskas buvo super pagal musu pageidavimus ir tikrai Vyrai dirbo is peties, neskaiciavo minuciu, atidave visas savo jegas. dar karteli Jums didelis dekui!!!! rita_miro@yahoo.com

Sekmadienis, 08 Rugsėjis 2013 19:25

Reda ir Sarunas

Labai didelis ACIUUUUUUU jums uz nepakartojamas 2013m.liepos 13-14d. vestuviu dienas. jau antra savaite visi tik ir kalba kaip buvo linksma ir kokie NEREALUS muzikantai buvo. ACIU jums!!!!  

 

Trečiadienis, 24 Liepa 2013 12:29

zana ir viktoras

Labai aciu jums uz nuostabia svente.birzelio 15d.Visi sveciai labai dziaugese jumis mes ypac,Be geru muzikantu ir svente bloga.O jus patys nuostabiausi:)SUPER SUPER SUPER.....

Ketvirtadienis, 11 Liepa 2013 18:33

Raminta ir Donatas

Musu vestuves vyko 2012-09-01 ir be Evaldo ir Lino jos tikrai nebutu tokios nerealios ir nepakartojamos!!!! Buvom girdeja, kad sie muzikantai yra geri, taciau po musu vestuviu, kurias Jie pavertete nepamirstama ir nepakartojama svente, zodis "geri" yra per silpnas...:) Jus NEREALUS!!!! Tariam Jums nuosirdziausia aciu nuo saves ir nuo visu sventeje dalyvavusiu sveciu, nes visi liko suzaveti Jusu profesionalumu, kurybingumu ir linksmumu!!! Sekmes Jums darbuose!!! P.S. Jei norite, kad jusu svente butu nepamirstama ir nepakartojama, rinktines Evalda ir Lina!!!

Penktadienis, 26 Spalis 2012 09:19

Inga ir Povilas

Esate beprotiškai fantastiški muzikantai! Mūsų vestuvės vyko 2010 m. spalį, bet dar iki šiol nepamirštame tų teigiamų emocijų, kurias mums suteikėte. Esame be galo Jums dėkingi už nuostabų laiką ir gerus prisiminimus! O jie išliko tikrai ne vieneriems metams! Beprotiškai didžiulis AČIŪ Jums už nuostabią muziką, puikią nuotaiką, šypsenas, skambius linkėjimus, skaudančias kojas ir dar daug daug kitų nuostabių dalykų!!! P.S Jeigu dabar skaitote šį komentarą ir vis dar dvejojate kokius muzikantus pasirinkti savo šventei, galime drąsiai pasakyti - nebegaiškite brangaus laiko - rinkitės Evaldą ir Liną! :)

Antradienis, 16 Spalis 2012 18:44

Asta ir Andrius

Šventėme 2012 m. rugpjūčio mėn. savo vestuves, o rugsėjo mėn - draugų vestuves. Abejas vedė šie muzikantai. Norime pasakyti mūsų ir svečių vardu - super :) Tokių profesionalių ir puikių muzikantų nesame matę ir girdėję. Vakaro programa ir vedimo kultūra buvo aukšto lygio: šokom, dainavom, juokėmės, žaidėm įvairius žaidimus. Šventę sukūrė tikrai labai jaukią, šiltą ir įsimintiną. Rekomenduojame iš širdies :) Kontaktai dziazyte@yahoo.com

Pirmadienis, 08 Spalis 2012 17:11

Vaida ir Egidijus

Norėtume padėkoti Jums, kad mūsų šventę padarėte nepakartojamą ir įspūdingą. Sėkmės Jums !

Trečiadienis, 19 Rugsėjis 2012 16:40

 

Powered by Phoca Guestbook